Pradžia » Atraskite stebuklingą taro kortų galią

Žmonės tik pradėję domėtis magija, dažniausiai pradeda nuo taro kortų. Naujieji būrėjai dažniausiai galvoja, jog taro kortų pagalba, bus galima išpranašauti ateitį ir taip patikrinti, ką mums yra paruošęs likimas.

Realybė yra tokia, kad taro kortos mums parodo daug daugiau. Taro kortos nėra tik pranašavimas nekintamo likimo. Taro kortos – įrankis, kuris padeda analizuoti specifinę situaciją ar problemą ir netgi mums pasiūlyti sprendimą. Kiekvienas žmogus yra laisvas rinktis, kiekvienas esame savo likimo kalvis, o taro kortos mums pasiūlo kitą kelią, kuriuo galime eiti arba ne.

Taigi, galiausiai radote tas taro kortas, kurios su Jumis bendrauja? — Sveikiname! Parsinešėte jas namo… bet ką daryti su jomis toliau?

1.Taro kortas apsaugoti nuo fizinės žalos ir neigiamos energijos yra labai gera idėja. Yra keli būdai, kaip tai padaryti. Būdas, kurį Jūs pasirinksite, priklauso tik nuo Jūsų. Galite pasirinkti iš mūsų siūlomų, ar netgi šių būdų kombinaciją.

  • Apvyniokite kortas šilko skara
  • Laikykite kortas mažoje dėžutėje
  • Laikykite kortas medžiaginiame maišelyje su raišteliu

2. Galiausiai, nepalikite taro kortų išmetytu po namus. Jei taro kortas planuojate nešti kur nors su savimi, negrūskite kortų tiesiog į kišenę. Laikykite jas saugiai (Dėkle ar maišelyje).

3. Kai nusipirksite naujas taro kortas, labai gerai būtu jas “apžvalgyti” prieš naudojimą. Galite jas padėti po pagalve keletai naktų, kad jos įgautų Jūsų asmeninės energijos. Dauguma būrėjų, niekam neleidžia liesti savo kortų.

Patarimas

Yra žmonių tikinčių, jog negalima taro kortų priimti kaip dovanos. Bet jei taro kortos buvo dovanojamos žmogaus, kuris Jums jaučia tik šiltus jausmus, tokiu atveju nėra priežasties atsisakyti dovanos.

Leave a Reply

© 2015 Tarokortos.lt