Pradžia » Būrimas taro kortomis: ką atneš likimas?

Jau nuo neatmenamų laikų žmogų žavi magiški ir nepaaiškinami gamtos dariniai. Deja, mokslas įrodė, jog visa tai galima logiškai išaiškinti. Iliuzijos lyg ir neliko, tačiau taro kortos šių laikų pasaulyje atgaivina paslaptingumo jausmą ir įneša naują žavesio pliūpsnį į magijos pasaulį. Jeigu ieškote atsakymo į įvairius gyvenimiškus klausimus, nelikite abejingi šiems burtams. Taro kortos niekada nemeluoja, jos atskleidžia praeities, dabarties ir ateities tiesas.

Magija ir paslaptingumo kupinas ateities spėjimas gali suintriguoti ne vieną smalsuolį. Kas gi nenorėtų pažvelgti į ateitį? Ši mintis labiausiai jaudina žmogų, kuris siekia savo gyvenime išvysti malonius įvykius ar netikėtumus. Burtai neįpareigoja, todėl jų magiškas galias išmėginti yra malonu. Būrimas kortomis padeda surasti atsakymą, atsipalaiduoti ir apsvarstyti gyvenimiškus klausimus. Tai svarbus žingsnis pasiklydusio žmogaus sąžinėje. Kiekviena atversta taro korta savyje turi užslėptą simbolį, kurį reikia suprasti, pajausti ir interpretuoti. Visa tai suteikia galimybę pasimokyti iš praeities ir pasiruošti artėjančiai ateičiai.

Tarp žmonių šiandien paplitę įvairūs būrimo metodai, tačiau ko gero plačiausias ir populiariausias įrankis ateities spėjimui yra taro kortos. Šią kaladę sudaro 78 kortos, kurios skirstomos į didįjį ir mažąjį arkanus. Tai kortų rūšys: didįjį arkaną sudaro 22, o mažąjį 56 kortos. Kiekvienas atverstas simbolis yra ypatingas. Jis turi užslėptą reikšmę, kurią suprasti ne visada yra paprasta. Iliustruota mitinė būtybė, gyvūnas, herojus ar personažas simbolizuoja tam tikras gyvenimiškas tiesas. Tai magija, kurią reikia pajausti ir suvokti visomis savo intuicijomis. Nagrinėti savo vidinio pasaulio darną šiomis kortomis nėra paprasta, tad geriausia tai atlikti pas žmogų, kuris gerai išmano kortų reikšmę. Taip būrimas duos tikslesnius rezultatus.

Kartais norisi pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir sužinoti, kuo ypatinga bus kita diena. Ar ji bus tokia pat nuobodi? O gal įvykiai pakryps visai kita linkme? Norite sužinoti, kaip galite pakeisti savo gyvenimą? Kur ieškoti atsakymų? Laimei, taro kortos gali jums padėti. Daugelis gali sakyti, jog tai ne burtai, o paprasčiausias žaidimas, tačiau kritikuoti ateities spėjimo nederėtų. Dažniausiai iš ankstinė nuomonė sukuria neteisingą įvaizdį. Nustebsite sužinoję, jog viena korta gali pasakyti daugiau nei tūkstantis žodžių. Tai paslaptinga, bet nuspėjama…

Derėtų paminėti, jog šie burtai reikalauja susikaupimo. Prieš pradėdami kortų vertimą, nusiraminkite ir atsipalaiduokite. Jei tai darote vieni namuose, pasistenkite susikurti jaukią atmosferą, pavyzdžiui užsidekite žvakę. Mintyse susikoncentruokite ties esama situacija ir neklaidžiokite kitur. Užduokite sau konkretų klausimą ir pradėkite burti. Taro kortos jums parodys tai, kas svarbu ir neišvengiama. Atminkite, jog tai magija, todėl jūsų situacija gali reikalauti ir gilesnės analizės. Jeigu jums nepavyksta manipuliuoti kortų reikšmėmis, rekomenduojame taro kortų būrimą užsisakyti.

Leave a Reply

© 2015 Tarokortos.lt