Pradžia » Ką taro kortos žada 2013 metais?

Taro 2013 yra vienas iš įdomiausių būdų į artėjančius metus. Žmonės visada nori sužinoti apie jų gyvenimo įvykių ateityje. Taro Skaitymas yra okultinės mokslų dalis ir turi didelę reikšmę savo tikinčiųjų.

Taro rodmenys nėra vieni juokai, tačiau ji reikalauja, išsamų supratimą apie šios okultinės mokslo ir gilių žinių apie visų taro kortos. Yra 78 vieno denio korteles, per kurį prognozės yra pagaminti. Šie 78 kortelės sistemingai suskirstyti į dvi dalis, pavadintas kaip pagrindinių Arkanas ir nepilnametis Arkanas.

Šios kortos atskleisti paslaptis apie savo gyvenimą, savo unikaliu būdu. Kiekviena korta yra įvairių gyvenimo įvykius ir aspektus simbolis. Pagrindinis Paslaptys, kuri sudaro 22 kortelės yra manoma, kad atskleisti daugiau dalykų nei nepilnametis Arkanai, kuri apima 56 kortas. Čia, jums ateis žinoti apie tai, kaip jūsų gyvenimas bus 2013 metų pagal Taro rodmenis.

Avinas Taro 2013 horoskopas

Avinas Horoskopas

Arians kortelė yra “Karalienės burtų lazdele”, kuri patenka į pagrindinių Arkaną. Karalienė gražesni moterų pobūdį ir stiprina savo persona, nes ji yra moterų pajėgų deivė. Ji suteikia savybių, pavyzdžiui, energijos, aistros ir entuziazmo gimtoji pobūdžio. Kaip gavote šią kortelę, galite įgyti populiarumą tarp žmonių, kuriuos pažįstate. Jūs turite įveikti visus atvejus, susikūrė 2013 metų su tuo pačiu uolumu, kad veža burtų lazdele karalienė. 2013 ketina gauti jums keletą labai puikias galimybes, iš tikrųjų, ir jūs turite likti budrūs, patraukti juos, kitaip jums gali tekti susidurti su pasekmėmis vėliau. Tai bus puikus laikas jums naudoti savo laiką dalykų, kad jūs norite daryti. Teigiami rezultatai bus net su mažiau pastangų. Kaip ji taip pat simbolizuoja kai vandens savybes, esate pajėgūs molding save pagal sąlygų. Naudokite šį tavo gebėjimą įveikti 2013 m sąlygas, kad būtų išvengta komplikacijų. Šis etapas gali būti geriausia jūsų gyvenimo etapas, kad veiksime išmintingai.

Jautis Taro 2013 horoskopas
Dešimt monetos taro kortos 2013 Jautis Horoskopas

Gavote majatek ty “monetos” Taurians Dešimtys kortelę. Žinoma, tai geras kortelę gauti. Ši kortelė atitinka turtą, galima teigti, kad jūs turėsite lengvą prieigą prie turto šiemet. Tačiau, jei jūs planuojate gauti kai kurių neteisingų priemonių gerovę, tada galbūt susidurs su nusivylimo. Tai nuves jus netikėtai, kad turtas čia ne tik dėl pinigų, bet taip pat kitų reikalavimų gyvenime, pavyzdžiui, meilė, santykiai, emocijos, taikos ir daug kitų dalykų. Ši kortelė bus motyvuoti jums sukurti savo kelią, nes šios kortelės pora padarė tą patį. Su jų pastangomis jie gavo laimę iš visų pusių. Jie buvo užbaigti nuo šeimos pusėje taip pat profesionaliai. Naudojimasis šio etapo metu išmintingai yra labai svarbus jums Taurians. Naujo nario šeimoje kaip santuokos ar atvykimo Geros naujienos gali ateiti savo keliu. Atsidavusių žmonių bus investuoti savo laiką, kad savo santykius geriau ir naudojasi, taip pat darydami. Skirti save visiškai į tai, ką šiuo klausimu, pavyzdžiui, profesijos ir šeimos, viskas bus geriau nei anksčiau.

Dvyniai Taro 2013 horoskopas
Trys burtų lazdele taro kortos 2013 Dvyniai Horoskopas

Kortelė, kuri atėjo į kišenę “Trys kalnas”. Tai geriau jums gauti atsargūs, apie ką jūs darote 2013 metų. Kortelė reiškia painiavos; jums bus supainioti apie tai, ką daryti ateityje. Nėra jokių abejonių, kad jūs norėtumėte eiti su savo intuicija, tačiau giliai jūsų mintys bus atitraukti jus kiekviename taške. Likimas tik atverti savo ranką, jei jūs pasiimti savo pasirinkimą darbą. Būti drąsus ir suteikti galimybę savo kūrybiškumą, jis, be abejo, į didesnį aukštį. Todėl, kaip supainioti debesys išlaikyti sulaikymą bandyti iš anksto žinoti visus privalumus ir trūkumus. Ši kortelė yra moterų, kurie bando jos geriausiai patenkinti savo norus rodiklis. Ji yra savo likimo kūrėjas ir jos geriausiai nustelbti visus kitus. Tai yra požiūris, kad jums reikia atlikti šiais metais. Sėkmė yra tikri, tik tuo atveju, jei jums gyventi gyvenimą, ko reikia. Jūsų sąžinė nuves jus į teisingą kelią, todėl nesijaudinkite, ir pasiruošę suteikti savo geriausią fotografiją.

Vėžys Taro 2013 horoskopas
King burtų lazdele Taro kortelė 2013 Vėžys Horoskopas

“King kalnas” kortelė, kad gavote Cancerians. Ši kortelė yra daug dalykų, pavyzdžiui, drąsą, vyrų galią, žvalgybos ir sąmojingumas simbolis. Net jei jums bus gauti teigiami rezultatai šiemet su šia kortele padėti, jūs trokšta dar daugiau naudos. Jūsų pasitenkinimo lygis negali būti įvykdytas viename darbe ir jums bus linkę nedelsiant pradėti naują darbą. “Kalnas” kortelės karalius turi didelę galią pokyčiams. Jis padovanoja savo gimtąja su dideliu energijos ir drąsos imtis naujų užduotis ir užpildyti juos su pratarti atsidavimą. Kaip, vyriškos jėgos yra vienas iš šios kortelės significator moterys veiks vyriškas ir gali priimti tam tikrus sprendimus, praktiškai, o ne emocinis. Jūs, žmonės, patariama kontroliuoti savo pyktį, kiek įmanoma, kitaip jums gali baigti griauna savo įvaizdį visuomenei. Į kortelę karalius yra drąsus ir varo savo energiją iš žemės ir iš dalies paslėptas mėnulis. Naudoti kantrybės ir karaliaus drąsa su turtu pakeliauti laiko per metus 2013. Su galutinio energijos lygį jūs, žmonės, taip pat błogosławiony su puikios sveikatos kitiems metams, kaip prognozuojama, per Taro kortelės.

Liūtas Taro 2013 horoskopas
Du puodeliai taro kortos 2013 Liūtas Horoskopas

“Du puodeliai” LEO kortelė, kuri rodo, partnerystę. Ši kortelė gali pasirodyti esąs labai laimingas, kartais, nes jis yra tikėjimo rodiklis tarp jūsų ir jūsų partnerio. Geriausia dalis yra tai, kad šios kortelės apima visą partnerystės metu natūra visais lygiais, kad profesinis ir asmeninis. Draugystės, meilės ir net verslo partnerių obligacijų bus stiprinama dėl įtakos šios kortelės. Šios kortelės poveikis duos kai kurių teigiamų pokyčių ryšį su neigiamai pasikeitė jūsų gyvenime. Jums bus pritraukti jūsų partneris, kaip niekada anksčiau, bet net kiti žmonės jumis domisi ir norėtų būti susiję su jumis. Tokios situacijos sukurs savo profesinį gyvenimą šiek tiek nervintis, bet gali būti labai pražūtingas klausimų, susijusių su meile. Jūsų partneris jaučiasi nesaugūs kiekviename žingsnyje, ir jis bus jums sunku nuraminti juos tuojau pat žemyn. Jei žiūrint iš neutralaus taško tada jis yra puikus laikas, siekiant pagerinti jūsų verslą ir savo sugebėjimus. Žmonės aplink jus bus sužavėtas jūsų pasiūlymus ir jums bus ne rasti sunku vykdyti savo planus. Jūsų partnerystė padės jums visais įmanomais būdais suteikti sparnus su jūsų verslu.

Mergelė Taro 2013 horoskopas
Devyni monetos taro kortos 2013 Mergelė Horoskopas

Kortelė, kuri atėjo į savo rankas yra “Devynios Monetų. Jums bus aplink jus žmonių įkvėpimo šaltinis. Raktas į Jūsų sėkmę būtų sunkus darbas ir atsidavimas. Būdamas ši kortelė jūsų pusėje, jums nereikia niekam remtis šiais metais. Jums sukurti savo pajamų šaltinius save ir parodyti visiems, kad esate nepriklausomas asmuo. Metų bus per didelis, jums visais aspektais. Skatinimas ir žygis pajamų gali ateiti savo keliu. Geriausia dalis yra tai, kad Jūsų vyresnio amžiaus darbo vietoje bus labai sužavėtas su savo veiklos rezultatus. Jūs, žmonės yra žinomi dėl savo drausmės ir jūsų disciplinos bus gauti jums daug apdovanojimus 2013 metų. Metų pokyčiai bus geras ir teigiamas visomis prasmėmis. Jūs esate labai stiprus ir turime pakankamai jėgų vadovauti žmonių grupę. Jūsų profesinio augimo, jūs pateksite į didesnį aukštį tikrai.

Svarstyklės Taro 2013 horoskopas
Penki monetos taro kortos 2013 Svarstyklės Horoskopas

Svarstyklių ženklo žmonės gavo “Penki monetos” kortelės. Ši kortelė rodo, kad gyvenimas 2013 m. Bus labai lengva. Jūs turėsite pabandyti labai sunku jaustis šiek tiek laimės. Bet sunkumų, nereiškia, kad jums nebus gauti sėkmės. Laikyti save ramus ir sudaro visais klausimais ir siekti geriausiu atveju. Jūsų šeima gali subyrėti kartais, kaip ši kortelė taip pat yra kovos rodiklis asmens, taip pat profesinį gyvenimą. Jums bus bluffed incidentų, kurių metu vyksta priešais akis. Tai geriau, kad jūs pasitikite savo vidinį “aš”, o ne mažėja pirmo žvilgsnio dalykų. Agresija taip pat užvaldyti jus 2013 m., Kaip ji ateina natūraliai su šia kortele. Būdamas įsiutino nebus jums padėti, bet kuriuo atveju. Jūs suprasite, kad jūsų gyvenimą išgyvena pakeisti. Jūs turite sutikti pokyčius malonės ir sunkiai dirbti, siekiant suteikti, kad pokyčiai teigiamą posūkis. Atsižvelgdami į tai, kad šios kortelės, negali būti pasakyta, kad jums bus stabili finansų. Kovoja su kantrybe padarys viską, ką bauda palaipsniui.

Skorpionas Taro 2013 horoskopas
Riteris kalnas taro kortos 2013 Skorpionas Horoskopas

Pagal ženklas Skorpionas žmonių kortelė yra “riteris kalnas”. Būkite pasirengę patirti džiaugsmas, malonumas, energijos ir atsakomybę tuo pačiu metu. “Kalnas” riteris gavo daug pasiūlyti Jums Scorpions. Didžiausias privalumas šios kortelės yra, kad jūs, kad jokie liūdną momentą užvaldyti jus bet kokiu atveju. Net laiku liūdesio, jūs norite mėgautis savo liūdesį per bet kokiomis priemonėmis. Jūs galite trokšta kompanija, kuri tinka jums geriausiai. Jei asmuo yra ne taip entuziastingai, kaip jums šiais metais, tada jums nebus gerai pagalvokite prieš palikdami tą asmenį už. Kadangi ši kortelė yra, impulsyvumas significator, galite prarasti kai kuriuos labai svarbius galimybes. Jums bus padaryti prieš ir po to galvoti. Tai gali jums kainuoti kažką labai svarbaus. Planavimas viskas iš anksto yra vienintelis dalykas, kuris padės jums pereiti per metus lengvai. Kaip jums bus impulsyvus šį kartą, galite jaustis laiko iššūkį, kas dabar ir tada. Neapsigaukite su laiku spontaniškumo ir manau, bent tris kartus prieš pradedant veikti.

Šaulys Taro 2013 horoskopas
Pasaulio Taro kortelė 2013 Šaulys Horoskopas

Kortelė Šauliai yra “The World”. Ši kortelė kaip jumis žmonės prizo, nes ji tinka geriausiai jūsų asmenybę. “The World” yra tinkamas rodiklis reisų. Nėra jokių abejonių, sakydamas, kad jums gali daug keliauti šiais metais. Tačiau, šios kortelės simbolis taip pat reiškia, kultūros pritaikyti kiekvienam klajojo vietą. Jūs išmoksite prisitaikyti prie bet kokios situacijos lengvai rūšies išlikimui ar uždirbti gyvenimo. Jūs esate laisvos dvasios tiesų ir asmuo, kuris mėgsta rizikuoti, bet kartais reikia būti mažiau drąsus ir išmintingesnė. Ši kortelė yra aprūpinti visų dalykų, kad jums reikia. Jums bus daugiau supratimo ir taip pat išmoks eiti per visus privalumus ir trūkumus. Kortelė apima asmenį, kuris keliavo po pasaulį ir išmoko viską, analizuojant įvairius aspektus. Taigi, ši kortelė suteikia jums analizuoti dalykus protingai kokybę. Nesate visuose Quitter ir kortelė pridėti žvaigždžių šios tavo kokybe. Bet kokią užduotį, verta žinoti, kad Jūs vartojate kartu ir taip bus sėkmingai užbaigti.

Ožiaragis Taro 2013 horoskopas
Swords taro kortos karalienė 2013 Ožiaragis Horoskopas

Kortelė jums yra “kardų karalienė 2013 metų. Kortelė rodo į tikrai sunkius laikus. Jūsų ištarti žodžiai bus priimtas ne beveik visi. Taigi, patartina žiūrėti savo žodžius. Du kartus pagalvoti prieš priimant bet kokį komentarą ir taip pat išvengti atsiduodamas saves bet argumento rūšiuoti. Žodinis ar fizinis kovoja ne visi jums 2013 metų. Nė vienas dalykas bus lengva jums. Jūsų ketinimai yra geri, be abejo, tačiau šiemet yra apie tai, kaip pavaizduoti savo jausmus. Ji yra labai reikalinga jums būti mandagūs ir pasirinkite natūra žodžiai perduoti savo žinią. Jūsų vyresnio amžiaus žmonių darbe gali bandyti problemų jums ir jūsų laiką darbo vietoje Atimta viltis šiemet. Kaip jūsų žodžiai nebus saldus, tai sukels rimtų problemų jūsų meilės gyvenimą. , Kad būtų išvengta komplikacijų savo meilės gyvenimą stengiuosi būti saugesnio pusėje nėra įlaipinami kovoja nedidelių problemų. Atrodo, kad jums reikia rūpintis daug dalykų 2013 metų.

Vandenis Taro 2013 horoskopas

Sprendimas taro kortos 2013 Vandenis Horoskopas

“Teismo sprendimas” – tai kortelė, gauta pagal Aquarians. Jums gali būti apibūdinta kaip pasisekė, nes jūs turite vieną iš labiausiai pamaldus korteles. Jūsų sugebėjimas žiūrėti į dalykus iš savo sielos akis bus sustiprintas. Jūs išmoksite pažvelgti į šviesesnę pusę, o ne eiti neigiamas aspektas. Ši kortelė rodo,, kad Visagalis malonu su jumis ir suteikdami jums savo palaiminimus. Jūs galite ne tik laimę, bet taip pat sukurti kelias į laimę sau. Rausvos spalvos už kortelę yra tyros meilės simbolis. Ši spalva reiškia meilę Dievui už jus, ir taip pat, kad jūsų gyvenimas bus įvykdytas su meile grožį. Kitų dalykų, esančių ant jūsų kortelės, angelo sparnai reiškia, kad jums bus remiama visose savo darbais su žmonėmis, kuriuos myli ir taip pat Visagalis. Parama ir meilė visiems aplink jus nuves link gerais darbais ir šie darbai tikrai laimins jus ateityje. Praleisti laiką ir būti dėkinga dieviškosios galios.

Žuvys Taro 2013 horoskopas
“The Sun” Taro kortelė 2013 Žuvys Horoskopas

Žuvys žmonės gavo “The Sun” kortelę į savo rankas. Jei esate Piscean tada jums geriau palikti rūpesčius atsilieka ir smagiai pakeliauti metu. Kaip rodo pavadinimas, ši kortelė yra puikus significator naujų galimybių ir gyvenimo Awakening. Jūs pajusite, kaip, jei turite gimimo vėl šioje žemėje įvykdyti visą neužbaigtą darbą tik su akimoju. Jūsų perspektyvos bus ryškesnis nei bet kada anksčiau staiga. Jūsų požiūris į gyvenimą bus pakeisti, bet yra savanaudis ir grubus, bus sugadinti laiko teigiamas. Ryškios spalvos, ant kortelės taip pat nurodo jums stabilumą. Jei jums buvo išgyvena tam tikrų finansinių problemų, tada jie gali gauti išspręsta šiais metais. Pabandykite ieškoti naujų būdų, kaip uždirbti savo pajamų šaltinius ir padidinti savo sugebėjimus. Saulė ant kortelės yra palaiminimas jums su dideliu energijos ir šios energijos jums bus malonu pradėti naujas užduotis. Jūs gausite daug pagarbos šiais metais ir bus išlaikyti savo orumą per visą 2013 metų. Padaryti geriausią iš šiuo metu yra tik jūsų rankose.

Leave a Reply

© 2015 Tarokortos.lt