Pradžia » Kas yra Taro kortos? Įžanga į Būrimą kortomis (Taro kortos)

Prieš daug metų kaip pasakiau broliui, kad rošiuosi mokytis taro kortų paslapčių, jo pirmasis komentaras buvo, “Kaip kortų kaladė, tau gali ką nors pasakyti?”. Šis jo atsakymas mane prajuokino, nes ir aš turėjau šiokių tokių abejonių.  Bet galiausiai pamačiau, kad kortos iš tiesų gali daug parodyti apie gyvenimo iššūkius. Šioje įžangoje sužinosite apie taro būrimus daugiau.

Viscontisforzatarot

Taro kilmė yra paslaptis. Mes tikrai žinome, kad kortelės buvo naudojamas Italijoje XV amžiuje kaip populiarus kortų žaidimas. Daug jų  rušių jau išnykę. Visconti-Sforza, sukurtas 1450 metais arba dar seniau, yra viena iš seniausių.

Vėliau, XVIII ir XIX a., kortos buvo aptiktos įtakingų mokslininkų, kurie domėjosi okultizmu. Šiuos žmones sužavėjo taro kortos  ir jie pripažino, kad kortų vaizdai buvo kažkas galingesnio, nei paprastas žaidimas.

Nors taro kortų šaknys yra okultinės tradicijos, susidomėjimas taro kortomis išsiplėtė per pastaruosius kelis dešimtmečius, tad šiuo metu taro kortos turi daug skirtingų požiūrių. Naujos kaladės buvo sukurtos tam, kad atspindėtų šiuos interesus. Taro kortų yra įvairių –  Amerikos indėnų, vaistažolių, drakonas ir Japonijos.

Dažniausiai Taro žiūrima kaip Vudu įrankis.Tradicinis Taro skaitymas apima prašytoją – tiems, kurie ieško atsakymų į asmens klausimus ir skaitytuvą – kažkas, kas žino, kaip interpretuoti kortas. Po to, kai prašytojas išmaišytos ir sumažinti denio, skaitytojas išdėstomos pasirinktus korteles į modelio vadinamas plitimas. Kiekviena kintamumas pozicija turi prasmę, ir kiekviena kortelė turi prasmę, taip pat.Skaitytojas sujungia šias dvi reikšmes nušviesti prašytojui klausimą.

Paprastas procesas, tačiau retai paprastu būdu. Filmuose, mes visada matome Taro naudojamas apskuręs salonas ar nugaros kambarį. Sena moteris, sėdi šešėlyje, skaito nervų, jauna mergina korteles.Bobutė pakelia savo raukšlėtas pirštu ir lašai grėsmingai dėl mirties kortelės.Mergina daro išsigandę šį ženklą savo artėjančią bausmė.

Šis tamsos aura priglunda prie Taro kortos, net ir dabar. Kai kurios religijos vengia korteles, ir mokslo įstaiga smerkia juos kaip simbolių unreason, iš Apšvietos nepalaikantys praeities Pėdsakai. Leiskite mums atidėti šiuos šešėliuose vaizdus dabar ir apsvarstyti Taro tiesiog, kas tai yra – Picture “korteles denio. Kyla klausimas – ką mes galime padaryti su jais?

Atsakymas slypi sąmonės, kad giliai, kuris gyvena kiekviename iš mūsų atminties ir sąmoningumo lygis, bet ne mūsų kasdiene patirtimi. Net jei mes ignoruoti sąmonės didžiąją laiko dalį veiksmų, esminės įtakos, ką mes darome. Jo kūrinių, Zigmundas Froidas pabrėžė neracionali, primityvi pasąmonėje aspektą. Jis manė, kad tai buvo mūsų nepriimtinus norus namo ir ragina. Jo amžininkas Carlas Jungas pabrėžė teigiamą kūrybinį aspektą pasąmonėje. Jis bandė parodyti, kad ji yra sudariusi kolektyvinę sudedamoji dalis,, kad paliečia universalias savybes.

Mes niekada negali žinoti visas ir pasąmonės galia, tačiau yra būdų, kaip ištirti savo kraštovaizdį. Buvo sukurta daug būdų šiam tikslui – psichoterapijos, sapnas, vizualizacija ir meditacija.Taro yra kitas toks įrankis.

Apsvarstykite akimirkai tipiškas tarot denio kortelę, Swords Penki. Ši kortelė rodo vyro, turintis tris kardus ir žiūri – du skaitmenys, per atstumą. Kiti du kardai guli ant žemės. Kaip aš žiūriu į šią kortelę, aš pradedu kurti istoriją aplink vaizdą. Matau vyrą, kuris, atrodo, patenkinti kai jis laimėjo mūšį. Jis atrodo gana pasipūtęs ir malonu, kad jis turi visus kardus. Kiti atrodo paniuro ir nugalėjo.

Ką aš padariau yra neterminuotą įvaizdį ir suprojektuoti ant jo istoriją. Man, mano nuomone, yra akivaizdus – vienintelis galimas aiškinimas, šią sceną. Tiesą sakant, kažkas galėjo įsivaizduoti visiškai kitokią istoriją. Gal vyras bando pasiimti kardus. Jis skambina su kitais jam padėti, bet jos atsisako. Arba, gal kiti du buvo kova, ir jis įsitikinęs, joms nustatyti savo ginklus.

Esmė ta, kad iš visų galimų istorijų, aš pasirinko tam tikrą vieną. Kodėl? , Nes jis yra žmogaus prigimties projekto sąmonės medžiagą į aplinkos objektų. Mes visada matome realybę pro fotoaparato objektyvą, sudaryta iš mūsų vidinės būsenos. Terapeutai jau seniai atkreipė dėmesį į šį polinkį ir sukūrėme įrankius, kad padėtų į šį procesą.Garsus Rorschach inkblot Tyrimas paremtas tokia projekcija.

Projekcija yra viena iš priežasčių, kodėl tarot kortelės yra vertingas. Intriguojantį nuotraukos ir modeliai yra veiksminga bakstelėję sąmonės. Tai asmeninis aspektas Taro, bet kortelės taip pat turi kolektyvinį komponentą. Kaip žmonės, mes visi turime tam tikrus bendrus poreikius ir patirtį. Apie tarot kortelės vaizdai užfiksuoti šias visuotines akimirkas ir nuolat juos. Žmonės linkę reaguoti į korteles panašiais būdais, nes jie atstovauja archetipai. Per daugelį amžių, Taro išsivystė į pačias elementariausias žmogaus mintis ir jausmus modelių kolekcija.

Apsvarstykite The Empress. Ji stovi Motinos principas – gyvenimo gausa. Atkreipkite dėmesį, kaip jos įvaizdis asocijuojasi jausmų turtingumas. Ji sėdi ant minkštas, sodrus pagalvės, ir jos apdaras srautai raukšlės aplink ją. Empress, jaučiame lazdelės ir jausmingumo gamtos turtingumą.

Tarot galia ateina iš šio asmens ir universalus derinys. Kortelę galima pamatyti visus savo kelią, bet, tuo pačiu metu, jūs yra palaikomos supratimo, kad kiti rastų prasmingą. Taro yra veidrodis, kuris atspindi su Jumis paslėptus aspektus savo unikalų sąmoningumo.

Kai mes tarot skaitymo, mes pasirinkti tam tikras korteles shuffling, pjovimo ir sprendžiant denio. Nors šis procesas atrodo atsitiktinis, mes vis dar manome, yra specialios kortelės Mes pasiimti. Tai Taro rodmens po taškas – pasirinkti korteles, mes reiškė. Dabar sveikas protas mums sako, atsitiktinai pasirinkti, kad kortelės negali turėti jokios ypatingos reikšmės, ar jie gali?

Atsakyti į šį klausimą, galime atidžiau pažvelgti į atsitiktinumą. Paprastai mes sakome, jog įvykis yra atsitiktinis, kai atrodo, kad galimybę mechaninių jėgų sąveikos rezultatas. Iš galimų rezultatų rinkinys – lygiai taip pat tikėtina – viena atsiranda, bet be jokios konkrečios priežasties.

Šis apibrėžimas apima dvi pagrindines prielaidas dėl atsitiktinių įvykių: jie yra mechaninių jėgų, ir jie neturi prasmės. Pirma, ne Taro skaitymas yra tik mechaninių jėgų produktas. Tai yra iš ilgos serijos sąmoningas veiksmų rezultatas. Nuspręstų studijuoti Taro. Perkame denio ir sužinoti, kaip jį naudoti. Mes shuffle ir sumažinti korteles tam tikru būdu, tam tikru momentu. Galiausiai, mes naudojame mūsų suvokimas interpretuoti korteles.

Kiekviename žingsnyje, mes aktyviai dalyvauja. Kodėl tada mes pagunda sakyti, skaitymas yra tikimybė, mechaninių jėgų sąveika? ” Kadangi mes negalime paaiškinti, tiesiog kaip mūsų sąmonė dalyvauja. Mes žinome, kad mūsų kortelės pasirinkimas yra ne tyčinė, todėl mes vadiname juos atsitiktinai. Tiesą sakant, galėtų ten būti giliau mechanizmas darbe, prijungtas prie mūsų pasąmonės galia? Gali būti susietas su mūsų vidines būsenas išorinių įvykių taip, kad mes dar ne visiškai suprasti? Aš manau, kad šią galimybę jums.

Kitas atsitiktinai atveju bruožas yra tai, kad būdingą prasmę. Aš roll mirti ir gauti šešių, bet nėra tikslas su šiuo rezultatu. Aš gali taip pat lengvai roll vieną ir reikšmė būtų ta pati – ar tai turėtų būti? Ar mes tikrai žinome, yra lygi šių dviejų rezultatų? Galbūt yra prasmė ir tikslas kiekvienu atveju, didelis ar mažas, bet mes ne visada atpažins jį.

Vakarėlyje prieš daugelį metų, aš turėjau staigus noras pasiimti mirti, sėdi ant grindų. Aš žinojau, su dideliu įsitikinimu, kad aš norėčiau naudoti šį mirti roll kiekvieno numerio atskirai. Kaip aš pradėjau, juokas ir triukšmas šalies išblėso. Pajutau augantį jaudulį, kaip skirtingas skaičius pasirodė su kiekvieno ritinėlio. Tai buvo tik su paskutiniu sėkmingai įdiegti, kad mano kasdien sąmoningumo grįžo, ir aš sėdėjau atgal, įdomu, kas nutiko.

Viename lygyje, šie šeši suktinukai nesusiję, atsitiktiniai įvykiai, tačiau kitu lygmeniu, jie buvo labai reikšmingas. Mano vidinis patirtis man pasakė, tai buvo taip, nors ne stebėtojas gali nesutikti. Kokia prasmė? Tuo metu, tai buvo keistą proto ir materijos sąveikos tarp pamoka. Šiandien aš žinau, ji turėjo ir kitą tikslą – būti prieinama man dabar, kai po 25 metų, kaip paveiksle Dėl šios labai pamoką!

Reikšmė yra tikrai paslaptingas kokybės, kuri kyla vidinės ir išorinės realybių sandūroje. Yra viskas … medžių, dainos, net šiukšlių pranešimą … bet tik tada, kai esame atviri jį suvokti. Tarot kortelės perteikti daug pranešimų, nes jų vaizdų ir jungtys turtingumą. Dar svarbiau, kad tarot rodmenys bendrauti prasmę, nes mes suteikiame jiems mūsų nuoširdus noras atrasti labiau gilios tiesos apie mūsų gyvenime. Ieško prasmės tokiu būdu, mes pagerbiame savo realybę ir suteikti jai galimybę būti atskleista.

Jei yra į skaitymo prasmė, iš kur ji atsirado? Manau, kad ateina iš tos save dalis, kuri žino iš dieviškojo šaltinio prasme. Tai pasąmonės aspektas, tačiau jis yra daug labiau. Jis veikia kaip išmintingas patarėjas, kuris žino, mums gerai. Jis supranta, ką mes turime ir veda kryptimi turime eiti. Kai kurie žmonės vadina tai patarėjas: siela, superconscious arba aukštojo savarankiškai. Aš tai vadinu Vidinė vadovas, nes tai yra vaidmenį, kurį ji vaidina Taro.

Kiekvienas iš mūsų turi vidinį vadovas, kuris tarnauja kaip tai reiškia mums fontano. Jūsų vidinis vadovas yra visada su jumis, nes ji yra jūsų dalis. Jūs negalite sunaikinti šį ryšį, bet jūs galite jį ignoruoti. , Kai jūs pasieksite savo tarot denio, signalizuoja, kad Jūsų vidinis vadovas, kad esate atviras savo išmintį. Šis paprastas tikėjimo aktas leidžia jums tapti gaires žino, kad visada buvo ten jums.

Mes iš prigimties yra skirtas remtis savo vidinio vadovas išminties, bet kažkaip pamiršome, kaip jį pasiekti. Mes pasitikime savo sąmoningą protą vietoj, ir pamiršti pažvelgti giliau. Mūsų sąmoningas protas yra protingas, bet, deja, jie tiesiog neturi turėti pilną supratimą mes turime priimti tinkamą sprendimą kiekvieną dieną.

Kai dirbame nuo mūsų sąmoningas mintyse, mes dažnai jaučiasi taip, lyg įvykiai privertė mus atsitiktinai. Gyvenimas, atrodo, nelabai tikslingas, ir mes kenčiame, nes mes nelabai suprantame, kas mes esame ir ką mes norime. , Kai mes žinome, kaip pasiekti mūsų vidinis vadovą, pagyventi kitaip. Mes turime aiškumą ir ramybę, kuri ateina iš savo sąmoningą valią suderinti su mūsų vidinio paskirtį. Mūsų kelias tampa džiaugsmingas, ir matome aiškiai, kaip mes suburti išsibarsčiusios elementus, mūsų gyvenime, kad įvykdytų savo likimus.

Aš naudoju Taro, nes tai yra vienas iš geriausių įrankių, aš rasiu, kad mano Inner Guide šnabžda labiau prieinamas sąmoningai. Idėjos, vaizdai ir jausmai, kurie kyla, kaip aš dirbu per svarstymą pranešimą iš savo vidinės vadovas. Kaip man žinoti, yra pranešimas, ir tai ne tik mano vaizduotė? Aš ne, tikrai. Galiu pasitikėti tik savo patirtimi ir pamatyti, kas atsitiks.

Jums nereikia tikrai reikia Taro ir atidarykite savo vidinį vadovą. Kortelės padeda tą pačią funkciją kaip DUMBO magija plunksnų. “Disney” filmą, Dumbo dramblys tikrai gali skristi savo, bet jis negalėjo tuo patikėti. Jis dedamas visą savo tikėjimą dėl specialios plunksna, jis turėjo savo kamieno. Jis manė, kad ši plunksna davė jam galią skraidyti, tačiau jis nusprendė kitaip, kai jis susprogdino toli, ir jis buvo priverstas vėl kristi ant savo nuosavų lėšų.

Tarot kortelės gali padėti jums skristi, kol jūs galite pasiekti savo vidinį vadovą ant savo. Nesijaudinkite, dabar apie tai, kaip tai gali atsitikti. Tiesiog žaisti su kortelėmis, dirbti per pamokas ir pratybas, ir pamatyti, jei jūs neturite patirties keletą staigmenų.

Leave a Reply

© 2015 Tarokortos.lt