Pradžia » Taro kortos – būrimas galintis pakeisti ateitį

Taro kortos – Tai puikus būdas, pažvelgti į supantį pasaulį iš kito kampo. Daug žmonių nerimauja, ar išties galima pasikliauti taro kortomis? Galime atsakyti tik taip: Žmogui yra duota laisvė rinktis, bei  laisva valia, todėl kiekvienas žmogus pats sprendžia ar taro kortų pranašystė  yra būtent tas kelias kuriuo turėtume eiti.

Taro kortos ir tavo likimas

Spėlioti apie Taro – seniausia ir labiausiai populiarus kortelių sistemą Europoje. Iki šiol daug rimtų studentų meno ir toliau begalinis diskusijų apie tai, kur ir kada jie pirmą kartą pasirodė tarot denio dabar savo tradicinės formos (22 didelės kortos ir 56-mažosl).

Dauguma mokslininkų sutinka, kad žinių šaltiniai yra paslėpta Arcana galima rasti senovės Egipto paslaptis – protėvių namų iš pagrindinių slaptų kultų Europoje. Kad ir kaip ten bebūtų, senovės Europa, tada viduramžių, modernus ir vėliau tapo senojo žinių įpėdinis, kartais net tikrai žinoti, ką lobis turi.

Mūsų svetainės tikslas yra gana daug išmokyti jus, kaip tinkamai naudoti Taro už būrimą paties denio ir, jei pageidaujama, savo draugams. Mūsų istorija dėmesys bus skiriamas vien tik praktinio vertę žemiau maketų ir atskirų kortelių galimybes. Jūs išmoksite pagrindinių maketai, jums bus mokytis Taro kortos vertę “galėsite išbandyti būrimą iš Taro kortos on-line, o” kolekcija būrimą “rasite garsiausių ir įdomus virtualioje būrimą iš jų, jei pageidaujama, galės pasirinkti labiausiai tinkamas.

Mes rekomenduojame jums perskaityti atidžiai viską, kas yra pasakyta apie Taro Arcana ir jos pagrindinė reikšmė. Naudodami šį metodą, jūs gausite išsamų vaizdą apie visą sistemą, o ne atskirų jos dalių. Mūsų patarimas yra paprastas – dažnai griebiasi būrimą iš Taro sistemos aiškinti tam tikrus įvykius ir faktus savo gyvenime. Tik per nuolatinę praktiką jums bus pasiekti tobulumo šiame menu!

Mes, savo ruožtu linkime visiems kuo geriausios kloties ir šiek tiek daugiau jokiomis aplinkybėmis!

11 komentarai Taro kortos – būrimas galintis pakeisti ateitį

 1. loreta says:

  Noreciau suzinoti kas manes lauke?

 2. loreta says:

  Negali wisai patiketi

 3. Mandrita says:

  Sveiki, gal kas suteiktu konsultacija apie taro kortu destyma? Tam tikrus principus buriant. Gal yra galinciu pasidalinti informacija. Nusipirkau kortas TAROT ( dar neispakuotos) svarstau apie ju idekla , knygele apie tarot bei reiksmes , turiu . Noriu pati gilintis burdama save. Tikslinti kortas pagal situacija atitikus reiksmei. Aciu, gal kas pades ziniomis. (Drauge.rasita@gmail.com

 4. oksana says:

  Vyro jausmai atsalo…gal jis turi kita motery?buciau dekinga jeigu atsakisit?

 5. lipaliukstis says:

  visi iesko atsakymu magijoje,tiesiog leiskit savo mintims galvoti apie pozityva ir optimistiskiau mastykit,isijunkit periperini matyma,tuomet ir prades sektis.Atsakymu nerasite niekur kitur kaip savo sirdyse,taro kortos tik atveria ja jums paveiksliukuose.

 6. rbackaus says:

  Mylimas vyras “isejo” nieko nepaaiskines-dingo kaip i vandeni-jokio skambucio ar zinutes. Per draugus pasake, kad jam reikia pagalvoti, ar as esu jo gyvenimo moteris. Laukiu jo sprendimo….

 7. Laura says:

  Pradejau mokytis naujo amato , noreciau suzinoti ar mano mokslai duos rezultata ? Ar naudosiu tai kada placioje praktikoje , aciu .

 8. sveta says:

  nezinau ar gavote laiskuti…tikiuosi ir laukiu kad sugryz mano mylimasis,ieskau buto,bet sunkiai sekasi….ydomu kas manes laukia ateityje?

  • olga says:

   nelauk ir nenuleisk rankų. kabinkis į gyvenimą, nauja pradžia, tau pasiseks

 9. sveta says:

  esu issiskyrusi su mylimu zmoguciu ir lb.noreciau kad jis gryztu ir nugyventumem kiek mums liko kartu…. o gal but manes laukia nauja meile??? ieskau buto,bet sunkiai sekasi lb noriu pakeisti gyvenamaja vieta….

Leave a Reply

© 2015 Tarokortos.lt