Pradžia » Taro kortos pradedantiesiems

Jei jūs tik pradedate skaityti taro kortas arba niekada padaryti bet su Taro darbą, mes rekomenduojame jums pradėti su Waite-Rider denio, paprastai pripažintas kaip paprasčiausias denio dirbti su pradedantiesiems taro kortų magams.

Žmonių, kurie sukūrė šiuolaikinę Taro, visi jie buvo Golden Dawn, skirtos Waite-Rider, Morgan-Greer ir Totas denius ordino nariai. Arthur Edward Waite sukūrė Waite-Rider denio (motociklininkas buvo leidėjo pavadinimas) ir Pamela Smith, taip pat “Auksinė Aušros korteles meno kūrinius.

Lloyd Morgan ir Williamas Greer nesutiko su Waite požiūrio, teigdamas, kad Waite-Rider denio buvo pernelyg asketiška, taip pat psichikos ir per intelektinės. Jie sukūrė Morgan / Greer denio pridedant išgalvotas simbolių, kaip antai vynuogynų, viršutinėje visų Waite-Rider taro kortos.

Waite-Rider, Morgan-Greer ir Totas deniai buvo sukurta magai “stebuklingi. Šie deniai, ir tik šie deniai, gali būti naudojamas visų trijų stebuklingų aukščiau aprašytais tikslais. Pavyzdžiui, Vandenio denyje yra gražus įrankis būrimą jei esate pripratę dirbti su Zen ar induizmo sąvokas, bet ITIS beveik nenaudingas rašybos darbą ir neturi santykiai ne visi prie Gyvybės Medžio.

Kiekvienas gali išmokti taro kortų skaitymo meno – tai nėra sunku. Kaip ir bet kuris meno ar mokslo, jis tiesiog mano praktika ir tvirtą norą mokytis. Vienas iš paprasčiausių būdų pradėti mokytis Taro gauti Ezoterinė mokyklos Taro Pradžia studijų kursą, kuris bus išmokyti jus viską, nurodytos šiame straipsnyje, įskaitant taro kortas skaitymo meno, taro pastos, taro kortelės ir du nekilnojamojo Taro kortų reikšmės plinta .

Taro kortų prasmę atrasti
Yra tiek daug taro denius aplink (ir knygos, kurios moko, kaip naudoti šiuos denius), kad ji gali būti sunku žinoti, kurioje prasmes kreiptis į taro kortos. Tiek daug “guru” suteikia prieštaringų reikšmių, kurių vienas turėtų naudoti?

Nors yra daug knygų iš ten, kad suteiks jums taro kortos, vienas iš geriausių ir labiausiai asmens, kaip kurti reikšmes korteles, yra iš tikrųjų patys mokytis korteles prasmę. Kortelės buvo sukurtos su simboliais ir paveikslėliai, atstovauja koncepciją, išreiškiamas.

Waite-Rider denio, pavyzdžiui, Swords Keturi vaizduoja vyro gulėti ant karstą, ant kurios pavaizduota horizontalią kardas. Kortel ÷ s reikšmė yra “Susitaikyti” arba tegul praeities konfliktus, rezoliucijos ar poilsio. Žmogus tiesiog ilsisi ant kalaviju (kardai yra gaisro elementas, kuris apima konfliktų arba kova) – jis ilsisi ant senų klausimais ir leisti jiems pailsėti. Jis palaidotas kirvį! “

Be to, aštuoniais burtų lazdele galite matyti plaukioja kalnas leistis į žemę. Nes kalnas yra oro elementas, ir stovėti idėjų, įkvėpimo, minčių ir bendravimo, 8 kalnas yra naujų idėjų ar inspiracijų. Kai žinote, kad elemento, susijusio su kiekvienu kostiumą ir ieškoti “koncepcija išreikšta kortelės, jūs pradėsite lengvai Intuit taro kortų prasmę. Šis požiūris yra tiek patikimesnė ir labiau intuityvus nei pasikliauti kažkieno aiškinimo (nors jūs galbūt norėsite naudoti kažkieno apibrėžti kaip atskaitos taškas).

Puikus būdas išmokti taro kortų prasmę vieną kortelę per dieną,, intuiting prasmę, tada ieško tokią reikšmę ar sąvokos kasdieniame gyvenime pavyzdžių. Pavyzdžiui, septynių kardų kortele, vagis vagia 7 kardus. Kardai yra ugnis, kuri taip pat galia, todėl kardų septyni yra galios praradimas. Čia yra greitas gairės, siekiant padėti jums su elementų ir jų reikšmes:

Kalnas (oras) – Idėjos, bendravimas, mintys, Švietimo, sąvokos
Kardai (ugnis) – galia, motyvacija, veiksmas, jėga, konfliktų
Puodeliai (vanduo) – Emocijos, jausmas, užuojauta, Dvasios kalba
Diskai ar Atstumai (Žemė) – pasireiškimas, fizinė išraiška pasaulyje, fizinės kūrinijos

Kai jūs intuicija šią prasmę, ieško vietų, kur jūs ar kažkas kitas prarasti valdžią savo gyvenimą ar kasdieniame gyvenime. Sąvoka yra išversta į kasdienio gyvenimo prasmė tampa realiu ir jūs niekada pamiršti.

Leave a Reply

© 2015 Tarokortos.lt