Pradžia » Taro kortos: žvilgsnis į ateitį

Taro kortos iš pirmo žvilgsnio neatrodo kaip priemonė ateičiai stebėti. Daugeliui tai gali sukelti skeptišką požiūrį, tačiau šiomis kortomis atliekami burtai įgauna kitokią prasmę magijos pasaulyje. Taip, tai mažos, gal kiek neįprasto dydžio kortos, ant kurių pavaizduoti įvairūs paveikslėliai. Deja, tai ne šiaip kokie paveiksliukai, o platų reikšmių sąrašą turintys simboliai. Jų pagalba taro kortos padeda atsakyti į rūpimus klausimas, leidžia pažvelgti į praeities tiesas ar net suvokti, kokia ateitis laukia. O ar jūs esate pasiryžę pažvelgti į savo likimą?

Magija jau nuo senų laikų turi svarbų vaidmenį žmonių gyvenime. Tai ne tik smagi pramoga, bet ir atsakomybės reikalaujantis likimo įrankis. Šiandien įvairių metodų pagalba pranašauti ateitį galima ne vienu būdu. Vieniems tai puiki laiko praleidimo galimybė, kitiems intriguojanti ir daug žadanti veikla, kuri padeda surasti atsakymus į keblius gyvenimo klausimus. Skeptikai netiki, jog kelių kortų pagalba galima burti, tačiau taro kortos įrodo, jog ši mintis neatitinka realybės. Tai ne tik kortos, tai įvairių simbolių kupinas būrimo procesas. Ar saugu jį praktikuoti patiems?

Dažnas magija susidomėjęs žmogus užduoda sau klausimą – „ o ar aš galėčiau taip padaryti? “. Burtai taro kortomis yra visiškai saugūs, todėl jomis naudotis gali bet kas. Nors jų simbolines prasmes suprasti išties yra sunku, šia žmonių vadinamąja magija galima užsiiminėti ir individualiai. Jums tereikės specialių būrimo korto ir šiek tiek susikaupimo. Tiesa, šiandieninės technologijos būrimo procesą leidžia atlikti ir kibernetinėje erdvėje. Tai patogu ir yra labiau priimtina, kadangi jūsų atverstos taro kortos bus plačiau paaiškinamos. Visgi detalaus aprašymo jūs negausite. Šie burtai reikalauja išskirtinio dėmesio, tad jei norite gauti tiksliausius rezultatus, rekomenduojama būrimą taro kortomis užsisakyti pas profesionalus.

Jeigu norite išmėginti įgūdžius ir paanalizuoti savo vidinį pasaulį, galite tai atlikti ir namuose. Nebūtina kreiptis pas profesionalius būrėjus, kartais geriausia išmėginti tai savo kailiu. Taip įgausite patirties ir priversite protą mąstyti. Svarbu atkreipti dėmesį į „ritualo“ detales. Burtai reikalauja tam tikro pasiruošimo, todėl nepulkite jų atlikti iš karto. Pasirūpinkite malonia atmosfera, išlaisvinkite mintis ir neleiskite joms toli klajoti. Atsipalaiduokite, susikaupkite ir galiausiai užduokite rūpimą klausimą. Kai taro kortos bus išdėliotos ant stalo, galėsite jas atversti.  Pasirinktos kortos turėtų atsakyti į jūsų nerimą ir išspręsti vidinio pasaulio konfliktus.

Nors taro kortų kilmė iki šiol nėra aiški, tikima, jog jos išpopuliarėjo Renesanso epochoje. Vieni šaltiniai byloja, jog tolimoje praeityje, jomis interpretavo vyriausieji žyniai. Kiti šaltiniai mini, kad jos atsirado tolimuose rytų regionuose, o tik vėliau pasiekė Europą. Kad ir kokia būtų jų istorija, kortos niekada nemeluoja. Meluoja tik tas, kuris netaisyklingai supranta užslėptą kortų prasmę.

Vienas komentaras Taro kortos: žvilgsnis į ateitį

  1. laura says:

    Labai idomu

Leave a Reply

© 2015 Tarokortos.lt