Pradžia » Taro kortų pranašystės 2015 metams

Nerimauji, ką žada 2015 metai? Atverskime taro kortas ir sužinokime, kas mūsų laukia!

Avinas (Taurių septynetas, Magas, Diskų valetas)

Nestatykite pilių iš oro. Gali būti, jog gausite daug pasiūlymų ir alternatyvų dėl savo darbo. Venkite greitų sprendimų. Įsitikinkite, kad darote atsargines kopijas savo darbų, bei indėlio į juos. Intensyviai rūpinkitės savo sveikata. Kreipkite dėmesį į tai, ką sako Jūsų vidinis aš.  Gausite norimus rezultatus sunkiai dirbdami ir intensyviai save motyvuodami. Atėjo laikas imtis veiksmų, jei esate kažką suplanavę. Likite ištikimi savo įsipareigojimams tačiau patikėkite ir kitais žmonėmis. Šis laikas yra skirtas Jums įrodyti savo galimybes. Judėkite į priekį savo santykiuose su partneriu, būkite ištikime, venkite neištikimybės ir skyrybų.  Leiskite laiką su brangiais žmonėmis.

Patarimas: Nemaitinkite šunų ir nedėvėkite juodos spalvos rūbų.

Jautis (Skeptrų ketvertas, Atsiskyrėlis, Taurių karalius)

Tai gali būti laikas, kurio metu sulauksite labai svarbaus apdovanojimo ar ceremonijos. Šie metai, gali būti geriausi, nei bet kurie praėję. Galite nusipirkti naują namą ar pradėti naują verslą.  Dabar Jums skirtas laikas atsiverti naujiems iššūkiams ir galimybėms.  Norėsite pasilikti esamame darbe ar versle, tačiau, Jums reikės į viską pažvelgti naujai.  Būkite budrūs priimdami svarbius sprendimus.   Galite būti labiau linkę į dvasingumą, religiją. Tikėkite savo vidine nuojauta ir ja vadovaukitės. Turėsite nuotaikos pokyčių.  Venkite būti per daug emocingi. Kortose matosi meilė. Turėsite daug sėkmės santykiuose.

Patarimas: Dėvėkite raudonus rūbus ir gerbkite dirbančius.

Dvyniai (Skeptrų septynetas, Pakaruoklis, Skeptrų riteris)

Spaudimas darbe lydės jus visą laiką. Būkite užsispyrę ir į gyvenimą ženkite pozityviai nusiteikę. Venkite abejonių. Stenkitės nekonfliktuoti ir nesiginčyti darbe. Susitvarkykite šeimos turto problemas, jei jų turite. Nekeikite savęs. Būkite atviri, bendraukite ir dalinkitės mintimis.  Jei kažko norite, dėl savo noro teks kažką aukoti. Atsikratykite, išleiskite savo emocijas. Medituokite ir leiskite neigiamai energijai išeiti.  Venkite konfliktų kuriuose keikiami kiti žmonės. Leiskite laiką su savo šeima, draugais ir mylimais žmonėmis. Bus labai daug nuotaikos pokyčių, venkite įžeisti artimuosius.  Kontroliuokite savo temperamentą, tiesiog mėgaukitės savo laiku su šeima ir draugais.

Patarimas: Dėvėkite baltus rūbus ir lankykitės šventose vietose, bažnyčioje esant progai.

Vėžys (Kardų ketvertas, Taurių ketvertas, Skeptrų dešimtukas)

Jūs galite įveikti traumą, ligą arba dilemą Atėjo laikas pailsėti, ir susigrąžinti savi vidinį potencialą. Dabar reikėtų sugalvoti naują planą savo ateičiai. Konsoliduokite savo vidinę sielą ir stiprinkite pozityvią energiją.  Analizuokite savo praeities klaidas, iš jų gims nauja idėja. Kažkur, giliai viduje, jums trūksta motyvacijos, bet Jūsų laukia naujos galimybės.  Atiduokite visas mintis ir visą savo širdį naujoms užduotims ir nesėdėkite nieko neveikdami.  Bus papildomų sunkumų ir spaudimo. Tiesa, visus sunkumus įveiksite pasitelkdami savo patirtį ir atsidavimą. Klauskite šeimos patarimo prieš užmegzdami naujus santykius.

Patarimas:  Dėvėkite žalią, šerkite karvę ir būkite su šeima.

Liūtas (Skeptrų ketvertas, Diskų tūzas, Velnias)

Gausite užtarnautą apdovanojimą arba paaukštinimą. Jūsų laukia daug linksmybių, džiaugsmo ir neišdildomų įspūdžių. Nusimato ir ilgai planuojamų švenčių, tokių kaip vestuvės ar kiti šventiniai vakarėliai.  Jei planuojate persikraustyti ar keliauti į užsienį, tam dabar palankus laikas. Bus naujų galimybių.  Sukaupkite dėmesį į savo tikslus ir koncentruokitės juos planuodami. Saugokitės aplink esančių priešų ir žmonių kurie netiki jūsų sėkme.  Venkite negatyvių situacijų santykiuose su partneriu. Niekam neišduokite savo paslapčių.

Patarimas: Dėvėkite oranžinę ir geltona spalvas, Šerkite karves ir melskitės Saulei.

Mergelė (Diskų ketvertas, Taurių dešimtakė, Taurių aštuonetas)

Jūs galite gauti naujų galimybių darbe, tačiau tai nėra geras laikas pareigų keitimui.  Šis laikas bus skirtas skirti daugiausia dėmesio tam, ką jau turite. Galite gauti apdovanojimų už praeityje nudirbtus sunkius darbus. Neplanuokite nieko naujo.  Naujas gyvenimo pokytis matomas paskutiniame 2015 metų ketvirtyje.  Venkite greitų sprendimų. Puikus laikas atostogoms su šeima. Sutvarkykite problemas susijusias su šeima ir asmeniniais santykiais.  Išanalizuokite savo praeities veiksmus pasirinkdami prioritetus ateičiai.

Patarimas: Nedėvėkite juodos spalvos, melskitės Dievui.

Svarstyklės (Imperatorius, Taurių karalius, Diskų septynakė)

Galų gale, atėjo laikas jums visiškai valdyti situaciją savo rankomis, bet kiekviena galios akimirka reikalaus aukų. Laisvi virvių galai bus surišti ir viskas klostysis it iš pypkės. Venkite beprasmių kalbų. Būsite emociškai stabilūs ir galėsite kliautis visomis nerašytomis gyvenimo taisyklėmis. Greičiausiai, teks padėti kažkam, kam tikrai nesiseka. Turite stovėti už savo tiesą ir gyventi taip, kad į viską žiūrėtumėte  teigiamai. Būsite labai sėkmingi savo santykiuose su antrąja puse.

Patarimas: Venkite dėvėti juodą spalvą ir maitinkite žuvytes

Skorpionas (Santūrumas, Kardų aštuonakė, Kardų septynakė)

Būsite palaiminti angelų. Jums dieviškos produktyvumo galios suteiks vyresnis žmogus ar Guru. Galite jaustis įkalinti nemaloniose situacijos, tačiau nesijudinkite, Dievo palaima visada seka Jus. . Verslo netektis ar stambi trauma bus, tačiau Jūs viską lengvai įveiksite. Dėmesys sveikatai, turėtų būti 2015 metų prioritetas. Susidursite su įsipareigojimais, atsakomybe, sunkiu darbu ir meile. Deja, bet daugiausia Jums klius atsakomybių. Jums labai trūks papildomo dėmesio iš aplinkinių ir jų tikslingo priėjimo prie jūsų.

Patarimas: Venkite dėvėti juodą spalvą, nepamirškite melstis Dievui.

Šaulys (Kardų septynakė, Vaidilutė, Įsimylėjėliai)

Jūs turėtumėte nesigailėti nei vieno praeityje priimto blogo sprendimo, tačiau jų nepamirškite ir pasimokykite iš to ką esate padarę.  Jūs negalite sau leisti atsisakyti įsipareigojimų, atsakomybės, darbo ir meilės. Būkite labai kritiški ir atskirkite pelus nuo grūdų, tarp teigiamų ir neigiamų dalykų.  Priimkite patarimus iš vyresnių žmonių. Nesikliaukite intuicija, geriau viską planuokite.  Jus aplankys fizinio potraukio kitam žmogui jausmas, stenkitės vengti pagundų.  Taip pat, venkite romano su vyresne moterimi ar vyresniu vyru, taip pat po santuokinių santykių.

Patarimas: Dėvėkite baltą spalvą, Naudokite kvepalus ir namų oro gaiviklius ir duokite išmaldos vargšams.

Ožiaragis (Magas, Pasaulis, Taurių septynakė)

Išnaudokite savo potencialą kuo teigiamesniems veiksmams. Neužsisvajokite. Jūs galite pasiekti viską ko norite, tam užteks sunkaus darbo ir planavimo. Visada turėkite planą B, nesvarbu kokia situacija bebūtų. Naudokitės intuicija, Dieviška galia saugo jus. Susikoncentruokite į savo tikslus ir juos pasieksite.  Galite prisikurti fantazijų, tačiau išlikite realistiški. Kontroliuokite savo alkoholio vartojimo įpročius.  Jūsų santykiuose gali atsirasti naujų įsipareigojimų.

Patarimas: Dėvėkite geltoną spalvą, Šerkite šunis ir karves.

Vandenis (Laimės ratas, Kardų tūzas, Taurių aštuonakė)

Mylėkite ir mėgaukitės tuo, ką dabar turite. Netikėtai, jus gali užklupti naujos galimybės. Šis laikas yra skirtas atsipalaidavimui, šventėms ir staigmenoms. Nebūkite savyje užsidaręs žmogus ir mokykitės iš praeities klaidų.  Yra didžiulė tikimybė, kad įveiksite praeityje Jums labai rūpėjusi klausimą.  Turėtumėte atsiduoti darbui labai nuoširdžiai ir vadovautis etika. Suimkite save į rankas ir  ieškokite tiesios savo viduje. Jūs turėtumėte paieškoti naujovių ir galimybių bet kokiuose santykiuose.

Patarimas: Dėvėkite oranžinę ir šerkite mažus viščiukus.

Žuvys (Kardų tūzas, Pasaulis, Diskų dvejetas)

Jūs galite įveikti savo praeities klaidas ir judėti į prieki naudodamiesi savo intuicija. Bus minčių kurios neleis ramiai sudėti bluosto. Venkite imti paskolas ir spręsti piniginius reikalus, tam kad turėtumėte ramumą galvoje. Imkitės iniciatyvos darbe ir būkite atsidavę savo pirminiams įsipareigojimams.  Jūs puikiai išmanote situacijų valdymo meną, todėl tikėkite savimi. Jūs turėtumėte medituoti.  Išmeskite negatyvius dalykus ir nemalonius žmones iš gyvenimo. Tiesa, Jūs galite išsiskirti su antrąja puse, bet dėl to nerimausite neilgai.

Patarimas: Dėvėkite geltoną ir šerkite karves

Leave a Reply

© 2015 Tarokortos.lt